Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Zirkon

   Zirkon (Zircon)
           
Složení:  ZrSiO4
Výskyt:  Angola, Argentina, Austrálie, Brazílie, Čína, ČR, Finsko, Francie, Kongo, Kanada, Pákistán, Rakousko, Indie,USA
Tvrdost:  
Barvy:  bezbarvá, žlutá, červená, hnědá, šedá, modrá, zelená, černá 
Kryst.soustava:  Čtverečná (tetragonální)
             
 Zirkon: každá barva zirkonu rezonuje s jinou čakrou. Kámen podporuje bezpodmínečnou lásku k sobě samému i k ostatním, harmonizuje vaši vnitřní přirozenost se Zemí a slaďuje fyzické tělo i těla jemnohmotná. Pomáhá pochopit, že jste duchovní bytost na stezce lidského vývoje a zdůrazňuje jednotu, z níž pocházejí všechny duše. Tento kámen vnitřního vhledu k sobě přitahuje protiklady a vštěpuje vytrvalost a neústupnost do vašeho záměru.  

V mentální oblasti podporuje jasné myšlení a pomáhá oddělovat důležité od nepodstatného. Překonáváním rasistických myšlenek a předpojatosti učí bratrství všeho lidstva a odstraňuje z emocionálního těla diskriminaci, šikanování, homofobii, misogynství vtištěné v tomto nebo jiném životě.

V rovině emocionální učí stálosti. Je znám též jako "kámen čistoty". Zdolává žárlivost a sklon k majetnictví, podporuje odtržení od staré lásky a otevření se nové.

Harmonizační účinky: prospívá kostem, svalům a játrům, podporuje synergii. Je vhodný při ischiasu, křečích, nespavosti, depresi, závrati a nepravidelné menstruaci.

Hnědý zirkon: je vhodný pro vycentrování a uzemnění, protože otevírá zemskou čakru.

Červený zirkon: propůjčuje tělu vitalitu, zvláště v obdobích stresu. Dodává sílu rituálům pro vznik hojnosti, tím, že aktivuje základní čakru a libido.

Oranžový zirkon: je účinným talismanem pro cestování, protože chrání proti zranění. Tento kámen dělá své nositele krásnějšími a střeží proti žárlivosti. Stimuluje sakrální čakru a tvořivost.

Žlutý zirkon: pomáhá přitáhnout úspěch v podnikání a lásce a zvyšuje sexuální energii. Rozhání depresi, zesiluje ostražitost. Aktivuje a čistí čakru solaru. 

Zelený zirkon: přitahuje hojnost a podněcuje srdeční čakru.
 
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na slunci nebo na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  podle barvy
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!