Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Youngit

   Youngit (Youngite)
           
Složení:  SiO2
Výskyt:  USA
Tvrdost:  7
Barvy:  hnědá, šedá, bílá,
Kryst.soustava:  Šesterečná (hexagonální)
             
 Youngit: je kombinací brekciového jaspisu a drůzového křemene, je to šamanský kámen, který zpřístupňuje odlišné sféry vědomí, bere vás na místo bezvědomé mysli, kde se setkávají a slučují duše. 

Z duchovního hlediska spojuje s různými dimenzemi, nadvědomím a universem. Tradičně byl považován za skvělý kámen pro duchovní bojovníky a vůdce, protože osvětluje cestu vpřed a dodává odvahu, postavit se výzvám.

Obsah brekciového jaspisu v tomto kameni léčí duševní stres, soustřeďuje mysl, zesiluje duševní schopnosti i racionální myšlení, posiluje intelektuální zdatnost v nelehkých podmínkách, zatímco podíl drůzového křemene zvyšuje schopnost uchovat si smysl pro humor i v těch nejobtížnějších situacích.

V rovině duševní je účinný pro práci s vnitřním dítětem, pomáhá rozpomenout se na radostné, nevinné dítě, skrývající se v každém z nás, a uvolňuje tvůrčí sílu, kterou dítě nabízí. Léčením ran z dětství i jiných období - zejména v oblasti základní a sakrální čakry - je nápomocný při znovuzískání duše, protože jemně láká zpět fragmenty dětské duše, které se traumatem odloučily, a kromě toho přivolává i radost, představu budoucnosti a účinné snění.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na slunci
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  1. čakra, 2. čakra
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 2