Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Serpentin

Serpentin


Serpentin (Serpentinite)
           
Složení: D2[Si2O5](OH)4  /+- nH2O
Výskyt: Austrálie, Čína, Brazílie, Indie, Japonsko, Kanada, Niger, Peru, Rusko, Slovensko, Švýcarsko, USA
Tvrdost: 2,5-5,5
Barvy: žluzá,zelená,hnědá, černá
Kryst.soustava: jednoklonná (monoklinická)
             
Serpentin: je uzemňující kámen, který pomáhá při meditaci a duchovních prožitcích. Čistí čakry a podněcuje činnost čakry korunní. Otevírá prostor mentálním schopnostem a usnadňuje pochopit duchovní základ života. Tento krystal nabízí nové cesty pro růst energie kundalini. Napomáhá při opětovném nacházení moudrosti a vyvolávání vzpomínek na minulé životy.Zvyšuje vaši sebedůvěru a učí věřit vlastní intuici v situacích, kde nemáte dostatečné informace, nebo když se vás ostatní snaží podvést.
             
Duševní úroveň: serpentin pomáhá získat pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem. Vyrovnává mentální a emocionální nerovnováhu a pomáhá vědomě zaměřit léčivou energii k existujícím problémům. Zvyšuje spojení s energií Země, hlavně na energetických a posvátných místech.
             
Harmonizační využití: Serpentin směřuje svou energii ke kořenům problému nebo nemoci, i když nejsou vědomě známé. Dokáže mimořádně účinně vyčistit a odbourávat jedovaté látky z tkání i krve. Pomáhá zbavit se únavy a nemocí, které způsobují nedostatek energie nebo slabost svalů. Uklidňuje nervy a hojí kousnutí, štípnutí, exémy a jiné kožní potíže. Také uvádí do rovnováhy hormony a výkyvy nálad.
 
Očista kamenů:
pod tekoucí vodou
Dobíjení kamenů:
na křišťálu
astrologické znamení: Blíženci, Štír
čakra:
všechny obzvlášť pak 7 čakra - Sahasrára
 serpentin left  serpentine centr  serpentin right
serpentine centr2
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 1