Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Serafinit

Serafinit


Serafinit (Seraphinite)
           
Složení: (Mg,Fe2+)5Al(Si3Al)O10(OH)8
Výskyt: Rusko (sibiř)
Tvrdost: 2-4
Barvy: zelená, bílá, zeleno-šedá
Kryst.soustava: jednoklonná (monoklinická)
             
Serafinit: tento jedinečný, nádherně zbarvený kámen je vynikajícím pomocníkem zejména při samoléčení. Položený na třetí oko nebo použitý k meditaci je kamenem duchovního osvícení. Jedná se o jeden z krystalů umožňujících navázat spojení s andělskou říší a současně otevírat korunní a vyšší korunní čakru. Tento kámen pomáhá svému majiteli dát se vést hlasem svého srdce a má citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírá lásce.
             
Duševní úroveň: Jeho opeřená křídla vás vyzvednou k vyšším duchovním vibracím. Výborně poslouží při astrálních cestách, protože ochrání vaše tělo, zatímco se budete nacházet mimo ně. Pomůže vám nahlédnout, jaký pokrok už jste v životě udělali, a současně rozhodovat o změnách, které je na cestě za konečným klidem a naplněním ještě potřeba učinit.
             
Harmonizační využití: serafinit nejlépe účinkuje na nejjemnější úrovni. Podněcuje k činnosti míchu, kterou spojuje s éterickým tělem, zejména v místech za srdcem. Dokáže uvolňovat svalové napětí v celém těle až ke krku. Poslouží při potlačování zimnice. Pomáhá snižovat tělesnou hmotnost.
 
 
Očista kamenů:
pod tekoucí vodou
Dobíjení kamenů:
na křišťálu
astrologické znamení: všechna znamení
čakra:
4. čakra - Anáhata
6. čakra - Ádžňa
7. čakra - Sahasrára
 serafinit left  
SERAfini centr
serafinit right
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 1