Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Šatukit

  Šatukit (Shattuckite)
           
Složení: Cu5(SiO3)4(OH)2
Výskyt: USA
Tvrdost:
Barvy: Modrá, Zelená, Hnědá 
Kryst.soustava: Kosočtverečná
             
 Šatukit: je vysoce duchovní kámen zvyšující vibrace. Podněcuje činnost třetího oka a krční čakry, kterou uvádí do souladu. Přináší průzračné mentální vize a současně jim napomáhá porozumět a mluvit o nich. Zvláště užitečný je krystal v případech, kdy rozvoji vašich metafyzických schopností brání zkušenosti z minulých životů. Odstraňuje hypnotické příkazy zakazující užívání mentálního zraku. Krystal odstraňuje kletby a rozkazy pocházející z minulých životů.

Šatukit pomáhá při dálkovém pozorování. Díky svým silným ochranným schopnostem zajišťuje, že entity, s nimiž se při tom dostanete do styku, nepřevezmou vládu nad vašim fyzickým tělem. Vyvolává vysoké vibrace umožňující kontakt s nejryzejším čistým zdrojem energie. Krystal lze použít při rozvoji mentálních schopností jako je automatické psaní a telepatie. Umožňuje srozumitelnou komunikaci s mimozemskými bytostmi.

Harmonizační účinky: blahodárně působí na menší zdravotní problémy a uvádí tělo zpět do rovnováhy. Elixír účinkuje jako univerzální tonikum, zejména z jara. Kámen léčí angínu, zvyšuje srážlivost krve a odstraňuje zablokování mezibuněčných struktur.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře


         
Očista kamenů: pod proudící vodou
Dobíjení: kamenů: na slunci nebo na křišťálu
Astrologické znamení: pro všechna znamení
Čakra: 5. čakra - Višuddha
6. čakra - Ádžňa
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!