Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Purpurit

  Purpurit (Purpurite)
           
Složení: Mn3+PO4
Výskyt: Namibie, USA
Tvrdost: 4 - 5
Barvy: hnědočerná, fialová,
Kryst.soustava: Kosočtverečná (ortorombická)
             
Purpurit: je velice účinný kámen k psychické ochraně a stimulaci osvícení. V duchovní oblasti otevíráním vyšších korunních čaker a jejich propojováním se základní čakrou povzbuzuje nerušený vývoj a uzemňuje výsledný posun energie do funkční reality. Je výborný pro veřejné projevy, propůjčuje srozumitlnost, soustředěnost a sebevědomí vašim myšlenkám i vyjadřování. Zabraňuje vměšování tím, že zprostředkovává vaše stanoviska.

V oblasti psychiky láme staré zvyky a postoje, které vás drží v zajetí minulosti, a rozhání beznaděj. Mentálně tento kámen zvyšuje ostražitost, pomáhá vnímat ponaučení a nové nápady.

Fyzicky je purpurit omlazující kámen, který dodává energii fyzickému i mentálnímu tělu a překonává únavu a sklíčenost všeho druhu. Usnadňuje prodej domu, který se z důvodu nepříznivého prostředí nebo zásahu z venčí dosud nedal uskutečnit, zvlášť pokud vše souvisí se znovu vyvstalým konfliktem z minulého života. Přetrhává vazby mezi lidmi z minulosti a usnadňuje pohyb kupředu. Rozptyluje negativní energii, odvolává prokletí, přání nemoci a psychické vměšování a vnáší pozitivní energii. Stejně nápomocný je při jakémkoliv druhu prodeje.

Harmonizační účinky: mobilizuje energetické rezervy v dobách velkého vypětí, při nedostatku soustředěnosti a nedostatku spánku. Podporuje smyslové vnímání. Zlepšuje schopnost reakce a regenerančí schopnost všech orgánů. Prohřívá tělo a zvyšuje uvolnění. Preventivně působí proti dně. Zvyšuje vytrvalost a omlazuje, prospívá buněčné paměti, kardiotorakálnímu systému, průtoku a pročišťování krve. Ustaluje puls a je dobrý na hojení pohmožděnin a puchýřů. 
 
 Všechny informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  7. čakra - Sahasrára
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!