Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Petalit

  Petalit (Petalite)
           
Složení: LiAlSi4O10
Výskyt: Austrálie, Brazílie, Namibie, Kanada 
Tvrdost: 6 - 6½
Barvy: čirá, bílá, růžová, našedlá
Kryst.soustava: Jednoklonná (monoklinická)
             
 Petalit: je dalším kamenem nového věku. Někdy se mu taky říká andělský kámen, neboť usnadňuje spojení s andělskou říší. Pomocí svých vysokých čistých vibrací otevírá petalit přístup ke kosmickému vědomí. Pomáhá duchovní očistě. Jedná se o ochranný kámen usnadňující meditaci a naladění. Uvede vás do stavu klidné mysli a do průzračné duchovní dimenze, odkud lze rozpoznat příčinu i smysl všeho a dosáhnout potřebné proměny. Mimořádně užitečný je při hojení dědičných rodinných potíží, jelikož dokáže dosáhnout proti proudu času až do okamžiku, kdy problém vznikl.

Duchovní účinky: Je to šamanský kámen. Zajišťuje bezpečné prostředí pro duchovní kontakt nebo extatickou pouť. Aktivuje celý proces a dodává mu energii. Současně dokáže duchovní energii i uzemňovat. Uklidňuje auru a otevírá krční a vyšší korunní čakru, které spojuje s vyššími duchovními vibracemi. Dokáže vás posunout za hranice vašich nynějších metafyzických schopností a spojit s vyššími rovinami duchovního vědomí. Pomáhá snáze hovořit o tom, co spatříte během duchovních vizí. Dokonce i malý kousek petalitu je mimořádně silný jako elixír. Lze jej použít k uvolnění negativní karmy a k odstranění různých entit z aury a duševního těla. Zvlášť užitečně působí, chcete-li se zbavit dosavadních svazujících pout, neboť sebou přivádí vyšší já lidí ve vašem okolí a současně neutralizuje manipulace, jímž jste na vyšších úrovních vystaveni. Pokud se petalit nosí na těle, dodává soustavně energii energetickým centrům na všech úrovních těla a neustále je aktivuje. Zlešuje rovněž kvalitu prostředí, ve kterém se nachází, a zajišťuje pro ně potřebnou energii.

Harmonizační účinky: petalit uvádí do rovnováhy systém žláz s vnitřní sekrecí a aktivuje trojitý ohřívač. Tento kámen je užitečný při léčbě AIDS a rakoviny. Blahodárně působí na buňky, oči, plíce a střeva, tlumí svalové křeče.
 
 Všechny informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na slunci či na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  všechny čakry 
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!