Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Nuumit

   Nuumit (Nuummite)
           
Složení: (Mg2)(Mg5)Si8O22(OH)2
Výskyt: Grónsko
Tvrdost: 51/2 - 6
Barvy: černá, šedá 
Kryst.soustava: Kosočtverečná (ortorombická)
             
 Nuumit: je ,,kouzelníkův kámen" a představuje mocnou ochranu proti přání nemoci a psychické manipulaci. Je jedním z nejstarších minerálů na Zemi a je výjímečným energickým nástrojem pro ty, jejichž energie už se rozvinula natolik, aby mohla pracovat s jeho silou. Obzvláště účinný je ve tvaru prutu, protože zahání na ústup negativní energie, vtištění a implantáty. Zejména pro rituální práci je dobré zasadit nuumit do stříbra v kombinaci s tugtupitem.

Z hlediska duchovního pomáhá nuumit dohlédnout až za vnější dojem a pomocí vnitřního náhledu jej překonat. Je to ochranný kámen - posilováním aurického štítu a působením proti negativním energiím a magii pomáhá cestovat v utajení a bezpečně a je skvělým kamenem pro cesty do nižšího světa za účelem navrácení ztracené duše nebo fragmentu vnitřního dítěte. Tento silný kámen obsahuje prvek magie, který je nutno užívat s respektem a se správným úmyslem, jinak se obrátí proti vám. Aktivováním čakry minulého života a soma čakry otevírá a soustřeďuje všechny jemnohmotné čakry a vyvolává hlubokou změnu vědomí.

Karmicky nuumit podporuje poznávání lidí z minulého života, upozorňuje na dluhy, pramenící z nesprávného použití síly, a připomíná vám, abyste neopakovali nevhodné vzorce svého chování. Přiložený na soma čakře vytahuje karmické sutiny z fyzického i emociálního těla. Se svým silným elektromagnetickým polem a schopností přeprogramovat buněčnou paměť nuumit rychle obnovuje energii nebo sílu, ztracené karmickými dluhy či jinými příčinami, a odstraňuje bloky včetně těch, které jste si vnutili sami.

Vymazáním zmatků současného života, které pramení z minulé manipulace nebo působení magie, odstraňuje nuumit obtíže, plynoucí z nežádoucí ochrany jinou osobou nebo ze špatné rady, a rozpouští obranné vzorce chování, které jste si během manipulace vytvořili. Nuumit tyto zážitky očišťuje a propojuje vás s vašim pravým já. Proniká k vašemu jádru, přetváří vaše myšlenky a vyžaduje, abyste za svou vlastní ochranu převzali odpovědnost. Nuumit učí respektu a úctě, domáhá se splnění povinností a slibů, které jsou důležité pro dnešní život, zatímco ty nepodstatné propouští.

Fyzicky tento kámen slaďuje biomagnetické pouzdro s fyzickým tělem a odstraňuje všechny duševní implantáty mimozemského nebo magnetického původu v současném nebo jakémkoli jiném životě. Nuumit dobře funguje s novakulitem při rušení prokletí, rozkazů z minulého života a účinků magie nebo přání nemoci ze všech životů. Novakulit poskytuje duchovní poučení, přetíná prastará pouta k minulým učitelům a podobným lidem. Kombinace je vhodná pro zásah do éterického plánu, odstraňuje vše chorobné, způsobené dávným zraněním, traumatem a děním. Nuumit použijte pro zpřetrhání vazeb a novakulit pro přivábení očistné a oživující energie a zabezpečení místa, kde předtím sídlila choroba. Přidání tugtupitu přináší bezpodmínečnou lásku a odpuštění. Pro rituální práci zasaďte do stříbra a kombinujte s tugtupitem.

Harmonizační účinky: působí proti nespavosti, stresu, degenerativním onemocněním, bolestem hlavy a je účinný při Parkinsonově chorobě. Prospívá regeneraci tkáně, regulaci inzulinu, očím, mozku, ledvinám a nervům. Posiluje trojklanný nerv.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  přes noc v misce s vodou a křišťálem, pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na slunci libovolně dlouho
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  všechny čakry 
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!