Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Hypersten

   Hypersten (Hypersthene)
           
Složení:  (Mg,Fe)SiO3
Výskyt:  Austrálie, Brazílie, Kanada, Čína, ČR, Francie, Německo, Itálie , Indie ,USA
Tvrdost:  5½ - 6
Barvy:  šedá, černá, hnědá 
Kryst.soustava:  Kosočtverečná (ortorombická)
             
 Hypersten: dostal své jméno roku 1806. Temný kámen fascinuje svým stříbřitým leskem. Velmi kvalitní hypersten vytváří rýhovanou kresbu, která je charakteristická střídáním zcela černých a stříbřitě černých proužků s perleťovými odlesky. Usnadňuje vhled do problému, pomůže najít jeho řešení, pomáhá vytváření vztahů a jejich udržení. Snadno s ním zvládnete ustát ostrou kritiku, pomluvy i kletby, protože umožňuje sebe-přijetí.

Je to zklidňující a uzemňující kámen, který působí velmi jemně. Účinně zklidňuje mysli, ale zároveň posiluje schopnost soustředění. Pomáhá nalézt sebedůvěru a nová uplatnění. Léčí vnitřní zlobu a jemně rozptyluje strach a jeho příčiny. Je také vhodný pro jedince perfekcionisty, učí je vážit si vlastní nedokonalosti. Stabilizuje auru, navozuje pocit blaženosti a uspokojení.

Propojuje s duchovním světem a zlepšuje komunikaci s duchovními bytostmi. Velmi vhodný kámen pro duchovní práci a psychiku. Snižuje negativní aspekty pýchy. Je to dobrý kámen pro osobní vztahy a obchodní jednání. Vhodný pro meditaci, práci s kyvadlem, koncentraci mysli, vnímání, relaxaci.

Harmonizační účinky: pomáhá při překyselení tkáně, zmírňuje žaludeční bolesti, bývá nasazován při zánětu žaludeční sliznice, tiší akutní a chronická napětí a bolesti. Léčí močové cesty, ledviny, střeva, metabolizmus, prostatu, revmatizmus, klouby, nohy.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  na slunci
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  7. čakra
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 1AA Hypersten přívěsek
-15%

AA Hypersten přívěsek

1 0631 250