Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Howlit

   Howlit (Howlite)
           
Složení:  Ca2B5SiO9(OH)5
Výskyt:  Kanada, Německo, Mexiko, USA, Srbsko, Slovensko 
Tvrdost:  3½ -6½
Barvy:  bezbarvá, bílá, hnědá 
Kryst.soustava:  Jednoklonná (monoklinická)
             
 Howlit: je to velice uklidňující kámen. Působí jako vynikající prostředek proti nespavosti. Napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění. Pomáhá i při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy. Přiložením na třetí oko otevřete cestu ke vzpomínkám na minulé životy včetně "meziživotů" a doby ztrávené v duchovní dimenzi. Jedná se o kámen posilující paměť a současně povzbuzující touhu po poznání. Dokáže uklidnit rozvířené city: zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.
 
Duševní rovina: učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Pomáhá překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy. Uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci.
 
Harmonizační účinky: udržuje rovnováhu vápníku v těle, přispívá dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Vlévá do organismu sílu a životní energii ještě dlouho po tom, co byla léčba ukončena. Ulevuje při opakujících se infekčních onemocněních krku a mandlí. Podporuje odebírání toxických látek a usazenin. Brání městnání vody v těle a působí močopudně. Zlepšuje rovnovážný smysl.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  přes noc v misce s vodou a křišťálem, pod proudem vody
Dobíjení: kamenů:  spolu s křišťálem za úplňku, nebo hodinu na přímém slunci.
Astrologické znamení:  Váhy, Panna, Střelec
Čakra:  všechny hlavní čakry + vedlejší čakry rukou
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 3