Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Heulandit

   Heulandit (Heulandite)
           
Složení:  (Ca,Na)2−3Al3(Al,Si)2Si13O36·12H2O
Výskyt:  Argentina, Austrálie, Brazílie, Rakousko, Kanada, Čína, ČR, Francie, Německo 
Tvrdost:  3½ - 4
Barvy:  bezbarvá, bílá, žlutá, růžová, zelená 
Kryst.soustava:  Jednoklonná (monoklinická)
             
  

Heulandit: je mimořádně užitečný kámen, toužíte-li po dalším vývoji. Karmicky pomáhá při opětovném navázání na dávné znalosti a dovednosti z pravěkých civilizací Lemurie a Atlantidy a na vše, co si neseme z minulých životů. Usnadňuje překonávání překážek jak mezi dimenzemi, tak přímo v nich, dovoluje nahlédnout do Akáši a vrací vás do karmické minulosti, aby se uvolnily negativní emoce, aby se tak mohly zotavit z jakékoliv ztráty. Potom ukáže, jak se takové poznatky dají aplikovat na současný život.

V psychické rovině heulandit usnadňuje změnu zakořeněných návyků nebo chování, zejména těch na buněčné rovině, a nahrazuje je otevřením se novým cestám a zajímavým možnostem. V citové sféře je to užitečný kámen odstraňující žárlivost a další negativní emoce. Zmírňuje rovněž povýšenecké postoje nadřazenosti a blahosklonnosti nebo pocit, že jste lepší než jiní. Zejména zelený heulandit zbavuje kritických postojů a povýšených soudů. Pomáhá poznat, že všechny duše mají stejnou cenu, napomáhá odpuštění všude, kde je ho třeba.

Harmonizační účinky: užitečný pro buněčnou paměť a pohyblivost, pomáhá při hubnutí či růstu, působí na dolní končetiny, krevní oběh, ledviny a játra. Bílý heulandit působí na mozek a nervovou soustavu, růžový na endokrinní systém a zelený na srdce.
 
 Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


         
Očista kamenů:  pod proudící vodou
Dobíjení: kamenů:  na křišťálu
Astrologické znamení:  všechny znamení 
Čakra:  4. čakra
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

     
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!