Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Goethit

goethit_thmb Goethit (Goethite)
           
Složení: α-Fe3+O(OH)
Výskyt: Egypt, USA, Kanada, Velká Británie, Kuba
Tvrdost: 5 - 5½
Barvy: černo-hnědá, rezavá , hnědá
Kryst.soustava:    
kosočtverečná (ortorombická)
             
Goethit: meditace s goethitem je jako být zavěšen v nehybném, tichém bodě nebytí a nečinnosti. S goethitem jednoduše jste. Otevírá kosmickou kotvu, bezpečně vás poutá mezi zemským jádrem a středem galaxie.
 
V duchovní oblasti tento kámen rezonuje s číslem 44, číslem metamorfózy. Usnadňuje jasnoslyšnost a  podporuje metafyzické schopnosti. Je vhodný pro každý typ věštění, odhaluje budoucí záměry duše, kdy je vhodné jej znát pro vaši další cestu.
 
Goethit očišťuje emocionální tělo, uvolňuje pouta, pocity a názory o sobě pocházející z minulého života, které už neslouží svému účelu. Naplňuje srdce soucitem s tím, čím jste prošli, a představuje dar pro tuto situaci.
 
Ekologicky je goethit silně naladěný na léčivou sílu přírody, zvyšuje schopnosti proutkaření. Bere vás na setkání s dévy a animaterra (duše země), a tím zvyšuje citlivost k jemným energiím a proudům uvnitř planety i lidského těla a usnadňuje zlepšování energie meridiánů na planetě. Goethit čistí Zemi a základní čakry, celý systém čaker harmonizuje a propojuje ho se Zemí a vyšší myslí.
 
Fyzicky tento kámen dodává energii nezbytnou k využívání lidské zkušenosti a zvyšuje proudění kyslíku tělem. Je dobrým komunikačním nástrojem, kombinuje inspiraci s praktickou dovedností, aby se věci dotáhly do konce a napomáhá tělu zotavit se z následku jakéhokoliv traumatu.


         
Očista kamenů: důkladnou očistu provádíme pod tekoucí voudou
Dobíjení: kamenů:
Nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho.
Astrologické znamení: všechny znamení
Čakra: všechny čakry
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 2