Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Fenacit

 Fenacit (Phenakite)
           
Složení: Be2SiO4
Výskyt: USA, Brazílie, Madagaskar, Rusko, Jižní Afrika, Portugalsko, Namibie
Tvrdost: 7½ - 8
Barvy: čirý, žlutá, růžová, hnědá
Kryst.soustava:  
klencová (trigonální) 
             
Fenacit: je obdařen jedněmi z nejvyšších vibrací, jaké byly dosud u krystalů objeveny. Spojuje osobní vědomí s vyšší frekvencí, čímž umožňuje převedení informací pocházejících z vesmíru na tuto Zemi. Navazuje kontakt s andělskou říší a s nejvyššími Mistry.
 
Fenacit má očistný a integrující účinek. Přivádí dolů na Zemi vyšší duchovní vibrace. Rezonuje s éterickým tělem, aktivuje vyšší světelné tělo a napomáhá při procesu duchovního růstu. Tento krystal dokáže léčit duši a očišťuje vyšší jemné i nižší fyzické tělo, aby mu dokázalo sloužit jako použitelný dopravní prostředek. Energie tohoto kamene ale mohou užívat jen ti, kdo jsou sami připraveni, aby se se svými vlastími vibracemi posunuli na vyšší úroveň.
 
Fenacit má silný vztah ke všem čakrám. Současně napovídá, jak je všechny léčit a aktivovat. Podněcuje rovněž činnost třetího oka a aktivuje vyšší korunní čakru, zprostředkovatelku vnitřního poznání.
 
Čirý fenacit: pomáhá při interdimenzionálním putování. Prostřednictvím vibrací umožňuje vstup do duchovních stavů, jakých za normálních okolností není možné na Zemi dosáhnout, vyvolává vzpomínky na předchodzí duchovní zasvěcení a podněcuje vás, abyste zvýšili své vlastní vibrace, očistili myšlenky a vyzařovali pouze pozitivní energii.
 
Harmonizační účinky: fenacit účinkuje na jemné vyšší úrovni, kde se stará o očistu těla a současně pročišťuje i cesty, po nichž přicházejí energie. Zprostředkovává informace pocházející ze záznamů akaši, to vše na základě éterického plánu, díky němuž lze identifikovat přičiny nerovnováhy a posléze je odstranit. Fenacit aktivuje léčivé procesy na všech úrovních od éterického těla až po fyzické. V případě potřeby dokáže uvést do rovnováhy éterický plán jako nutný předpoklad fyzického uzdravení. Fenacit dokáže zesilovat energii jiných léčivých krystalů.


         
Očista kamenů: pod porudem vlažné vody 
Dobíjení: kamenů: na slunci či na křišťálu
Astrologické znamení: všechny znamení
Čakra: všechny čakry
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!