Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Eudialyt

Eudialyt (Eudialyte)
           
Složení: Na15Ca6(Fe,Mn)3Zr3SiO(O,OH,H2O)3
Výskyt: Brazílie, Usa, Grónsko, Rusko, Kanada, Švédsko
Tvrdost: 5 - 6
Barvy: červená, růžová, hnědá
Kryst.soustava:  
klencová (trigonální)
             
Eudialyt: je naplněn mocnou životní silou, spojenou s energií kundalini, otevírá čakru srdce, propojuje ji se základní a zemskou čakrou a vyrovnáná proudění energie, aby duše a mysl splynuly s emocionálním tělem, přináší hluboké přesměřování. V oblasti karmy ukazuje, jak odčinit nešťastná rozhodnutí a otevřit se pravdě. Učí, že lze duchovně růst skrze radost spíš než utrpením. Zahrnuje hojnost všeho, co život na zemi nabízí. Potřebujete-li ukončit nějakou situaci nebo vztah, eudialyt vás podporuje v tom, abyste tak učinili s nadhledem a v klidu a vyvarovali se konfliktu.
 
Cítíte-li zlost na Boha pomáhá objasnit příčinu tím, že v případě potřeby usnadňuje cestování do minulých životů. Je to kámen očištění a odčinění, léčí nesoulad, smiřuje vás s božskou podstatou vašeho já a směřuje vás k pravému smyslu vaší existence.
 
Po psychické stránce je to kámen osobního posílení, zahání depresi a nespokojenost, uvolňuje negativní pocity, jako jsou žárlivost, vztek, pocit viny, zášť a nepřátelství. Podporuje odpuštění sobě samým a zdravou sebelásku, urychluje intenzivní změnu, vštěpuje sebedůvěru a pomáhá poučit se z očividných chyb. Tento kámen také vysvětluje, že nemůžete být spokojení - natož šťastní - jestliže je vaše tvořivost zablokovaná nebo nevyjádřená. Podporuje nalazení vhodného pole působnosti a střeží vaše nadání.
 
V pocitové sféře k sobě přitahuje spřízněné duše a tím zavdává příčinu k setkání. Potkáte-li svůj duševní protějšek, který nechce být poznán, nebo cítíte k někomu silnou přitažlivost, ale je sporné, zda tím pravým bude intimní vztah, nebo jestli má setkání jiný smysl, meditování nebo spaní s eudialytem přináší odpověď - která může přijít naprosto nečekaným způsobem.
 
Harmonizační účinky: podporuje víceúrovňové léčení, při vyčerpání dodává energii, harmonizuje mozkové impulsy, stabilizuje nervový systém a zrakový nerv. Povzbuzuje tělo k samoléčbě.


         
Očista kamenů: pod proudem teplé vody
Dobíjení kamenů: v noci za měsíčního světla
Astrologické znamení:             
všechna znamení
Čakra: 1. čakra - Múladhára,2. čakra - Svádhišthána, 4. čakra - Anáhata
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

eudialit_L
Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 1