Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Eilat

 Eilat (Eilat stone)
           
Složení: Mix Malachitu, Azuritu, Tyrkysu a Chryzokolu
Výskyt: Izrael
Tvrdost: 4 - 6
Barvy: zelená,modrá,hnědá
Kryst.soustava: jednoklonná (monoklinická), trojklonná (triklinická), kosočtverečná (ortorombická)
             
Eilat: V duchovní rovině spojuje eilatský kámen vyšší srdce, čakru srdeční a krční a vštěpuje smysl pro uvažování nad krásou země. Tento kámen vyrovnává jin a jang a přináší lehkost bytí. Duševně dodává moudrost a tvořivá řešení problémů, protože je kombinací malachitu, tyrkysu, chrysokolu, azuritu a dalších minerálů a říká se mu též kámen mudrců.
 
V pocitové oblasti harmonizuje a vytrvale posiluje cítění, zajišťuje klidný, ale ne nudný emocionální život a povzbuzuje telepatii mezi spřízněnými partnery. Tento kámen je obzvláť vhodný pro léčbu emocí těm, kdo zažili incest, znásilnění, fyzické násilí nebo sexuální útlak. Uvolňuje strach a depresi, vnáší tvořivost a citové sebevyjádření a povzbuzuje nositele k užívání vlastní síly.
 
Smývá bolest a ztrátu, odstraňuje bloky zapříčiněné událostmi, které nám „roztříštily“ duši, ať už v současném nebo v předchozích životech, ulehčuje hovor o problému a oproštění od dávných ran. Přináší přijetí a vnitřní usmíření, čímž spojuje fragmenty duše a očišťuje akašické záznamy, píše nové programy duše a buněčné paměti a znovu sjednocuje nitro.
 
Harmonizační účinky: čistí žlázy, odstraňuje toxiny, podporuje buněčnou paměť, kosti a obnovu tkáně, dutiny, reorganizuje rychlost růstu buněk, pomáhá při horečce, bolesti, nádorových onemocněních, dobře působí na játra, štítnou žlázu.


         
Očista kamenů: pod proudící vodou
Dobíjení kamenů:
na slunci nebo na křišťálu
Astrologické znamení: všechny znamení
Čakra: 4. čakra - Anáhata,5. čakra - Višuddha
  Aquamarine3 Aquamarine4

,

 

 
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!