Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Atlantasit

 

  Atlantasit (Atlantasite)

           
Složení: (Mg,Fe)3Si2O5(OH)4 + Mg6Cr2CO3(OH)16·4H2O
Výskyt: Austrálie
Tvrdost: 2 - 3
Barvy: zelená s fialovými skvrnami
Kryst.soustava: Jednoklonná (monoklinická)
             

Atlantasit: kombinací zeleného serpentinu a purpurového stichtitu atlantasit umožňuje přístup k minulým životům v Atlantidě, obnovuje vaše spojení se starověkou moudrostí a povzbuzuje vás k dokončení aktuálně rozběhnutých projektů. Podpořením duchovního vývoje napomáhá tento kámen těm, kteří ve starověkých civilizacích nesprávně použili své duchovní síly a usnadnil poznávání správného užití síly a pravé podstaty duchovního posílení.

Je vhodným léčitelem Země a přináší mír. Zahrabaný do země na sebe bere její očistu a restruktualizaci energie v místech, kde byla smrt a zkáza.

             

Ve sféře duševní: atlantasit snižuje stres a podporuje uvážlivou řeč. U dětí napomáhá k úpravě nevhodného chování. Pomáhá vymanit se z důsledků špatných rozhodnutí a dávných ran, zbavuje zastaralých vzorců a vštěpuje pozitivnější přístup. Je účinným usmiřovačem sporů.

             

Harmonizační využití: prospívá buněčné paměti, pomáhá při stresu, chorobách krve, hypoglykemii a cukrovce. V rovině fyzického těla dokáže mimořádně účinně vyčistit a odbourávat jedovaté látky z tkání i krve. Směřuje svou energií ke kořenům problémů nebo nemoci, i když nejsou vědomě známé. Pomáhá zbavit se únavy a nemocí, které způsobují nedostatek energie nebo slabost svalů. Uklidňuje nervy a hojí kousnutí, štípnutí, exémy a jiné kožní potíže.

             
Očista kamenů: Pod tekoucí voudou.
Dobíjení kamenů: na slunci.
Astrologické znamení:
většina znamení
Čakra: očisťuje a slaďuje všechny čakry 

 

 

Číst více..
 
   
 

počet nalezených produktů: 2