Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Apofylit

apofylit_thmb Apofylit (Apophyllite)

           
Složení:  (K,Na)Ca4Si8O20(F,OH)·8H2O
Výskyt:  Indie, Německo, Norsko, Brazílie Kanada
Tvrdost:  4,5 - 5
Barvy:  čirá, bílá, žlutá, modrá, zelená, růžová
Kryst.soustava:  čtverečná (tetragonální)
             
Apofylit: má velký obsah vody, což z něj dělá velice účinný vodič energie a nosič záznamů akáši. Jeho umístnění v místnosti vede ke zvýšení energie, neboť se jedná o výkonný zdroj vibrací. Apofylit vytváří spojení mezi vědomím reálného a duchovního světa. Během cest mimo tělo udržuje pevné spojení s fyzickým tělem, díky čemuž mohou být informace z duchovní říše přenášeny do našeho reálného světa. Tento duchovní kámen zlepšuje schopnost jasného vidění, podněcuje intuici a napomáhá k dosažení vytoužené budoucnosti. Jedná se o vynikající kámen pro věštění.
             
Na duševní úrovni zlepšuje apofylit schopnost vzájemně pochopit jednání druhých. Společně s tím dokáže napravovat porušení žádoucí rovnováhy. Odstraňuje předstírání a bourá zábrany. Je to kámen pravdy, umožňující poznat skutečnou vlastní podobu. Současně dovoluje ukázat pravdivou stránku sebe sama celému světu. Duševně má apofylit uklidňující účinek. Výborně působí na tišení stresu, odstraňuje duševní bloky a negativní vzorce uvažování. Dokáže omezovat rozsah přání na přiměřenou úroveň. Do duchovního života vnáší univerzální lásku a pomáhá při rozhodování, zatímco se mysl slaďuje s duchem. Odkrývá potlačované city, překonává zlost, obavy a strach. Rozpouští starosti a umožňuje tolerovat nejistotu. Duchovně tento kámen uklidňuje a uzemňuje ducha. Udržuje pevné spojení se spirituálním světem, zatímco současně umožní, abyste se ve svém fyzickém těle cítili příjemně. Pomáhá při cestách mimo tělo a jasnovidných pozorováních. Díky propojení se záznamy akáši usnadňuje cestu do minulých životů.
             

Harmonizační účinky: apofylit je považován za vynikající kámen při léčení kosmickou energií reiki. Umožňuje uvedení pacienta do stavu hlubokého uvolnění a vnímavosti a současně ,,odstavuje" i samu osobu léčitele, díky čemuž je léčivá energie vycházející z kamene čistší. Apofylit působí na dýchací ústrojí, a nosíme-li jej na krku, má rovněž blahodárný účinek na astma. Neutralizuje alergie a zvyšuje regeneraci kůže. Položí-li se na každé oko jeden kámen, podporuje ,,omlazení" zraku. Apofylit je mimořádně účinný při léčení neduhů duše, které současně pomáhá opět se sladit s fyzickým tělem.

 

Zelený apofylit: aktivuje srdeční čakru a podněcuje otevřenost srdce, zejména v otázce rozhodnutí týkajících se milostného života, pohlcuje a poté vysílá univerzální energii. Tento kámen otevírá srdeční čakru a umožňuje pohlcování univerzálních energií. Pomáhá těm, kdo se věnují chůzi po žhavých uhlících, neboť vyvolává meditativní stavy a ochlazuje po chůzi chodidla. Odhaluje příkazy dané v hyponóze, zajišťuje fungování dalších kontrolních mechanismů týkajících se jak života současného, tak i minulých.

 
Očista kamenů: pod proudící vodou
Dobíjení: kamenů:
na křišťálu
Astrologické  znamení: 
všechna znamení
Čakra: 4. čakra, 5. čakra, 6. čakra, 7. čakra
  apofylit_right 
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!