Domů  ❯  Krystaly  ❯  Podle kamenů  ❯  Afghanit

  Afganit (Afghanite)
       
Složení: (Na,K)22Ca10(Si24Al24O96)(SO4)6Cl6
Výskyt: Afgánistán
Tvrdost: 5½ - 6
Barvy: bílá,světle až tmavě modrá(oranžová pod UV světlem)
Kryst.soustava: Klencová (Trigonální)
             
Afghanit: kámen vyznačující se vysokými vibracemi, který pomáhá při multidimenzionálních poutích. Nabízí ochranu z vyšších rovin. Otevírá čakry a navozuje rovnováhu mezi čelní čakrou a vyššími čakrami. Duše si je takto plně vědomá toho, se kterou dimenzí je právě v kontaktu. Tento kámen pomáhá při čištění Akáši, vesmírných záznamů pro cesty po Zemi i jiné planety. Pomáhá duši ve vyhledávání jejich rozštěpených fragmentů, které se nacházejí mimo pozemský čas a prostor. Integruje plné spektrum duše a ducha.
 
Afghanit pomáhá vyjadřovat hlubší myšlenky a pocity. Zvyšuje empatii a intuitivní chápání názorů ostatních. Výborně se hodí při posilovánní harmonie uvnitř skupiny, zejména pak v případě, že se tato skupina musí soustředit na důvod, proč má vlastně držet pohromadě. Kámen posiluje telepatickou komunikaci, díky čemuž fungují mysli všech členů skupiny v souladu.
 
Krystalové nadduše tohoto kamene by rády vymazaly válečnický gen, obsažený v lidské DNA. Krytal obzvláště účinně funguje v kombinaci s trigonickým křemenem coby esence, která by se mohla rozšířit ve vodě na této planetě. Uspořádáme-li tyto kameny do mřížky na mapě, může to přispět k dosažení míru a uvolnění v oblastech etnických konfliktů nebo dlouhodobých územních sporů. Afganit pomáhá urovnávat konflikty, které máme v hloubi vlastní duše, a učí nás, že míru v okolí nelze dosáhnout, dokud nebude tentýž mír prvně zakotven i v našem vlastním nitru. Pokud se tak stane, pomáhá afganit vyzařovat mír do celého okolního světa.
 
Harmonizační účinky: pomáhá při bolestech hlavy a migrénách způsobených psychickými bloky.
 
Očista kamenů:
na křišťálu
Dobíjení: kamenů:
na slunečním světle
Astrologické znamení: všechna znamení
Čakra:
6.čakra
   
   
Číst více..
 
   
 
Momentálně zde nejsou žádné produkty. Brzy je vložíme!